Podsumowanie III Targów Pracy

 

 


Targi Pracy2017

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie

27 kwietnia 2017 r. godz. 10-13

 Hala targowa, budynek E Kampus PWSZ

ul. Mickiewicza 8, Tarnów

W czasie trwania Targów Pracy studenci nie będą mieć zajęć – w godz. od 10 do 13 – będą godziny rektorskie

 

 

 

Zapraszamy Pracodawców na Targi Pracy 2017

27 kwietnia 2017 r.

 

 

Szanowni Państwo,

 

Serdecznie zapraszam Państwa na trzecie Targi Pracy organizowane przez uczelnię, którą mam zaszczyt kierować. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie stanowi dla Tarnowa i regionu tarnowskiego nie tylko centrum dydaktyczno-naukowe, ale również zaplecze kulturalne, platformę dialogu społecznego i kolebkę innowacyjności.

Zapraszamy Państwa do udziału w Targach, a także do zaprezentowania potencjału branży, w której Państwo prowadzą działalność. Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa w Tarnowie i w murach naszej uczelni. Udział w Targach jest bezpłatny. Szczegółowe informacje znajdą państwo w pakiecie materiałów TargiPracy2017- PWSZ Tarnów oraz na stronie www.targi.pwsztar.edu.pl.

W organizacji Targów współpracują z nami instytucje rynku pracy, organizacje porządkowe i instytucje edukacyjne mające na celu dobrze pojęty rozwój miasta i regionu.

Wierzę, ze spotkanie będzie dla Państwa doskonałą okazją do nawiązywania współpracy z absolwentami i studentami PWSZ w Tarnowie oraz bardzo dobrym sposobem, ugruntowania relacji z Uczelnią.

 

Informacja dla Pracodawców

Formularz zgłoszeniowy