Adecco Poland Sp. z o.o.

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

 AIESEC Kraków

AIESEC to największa na świecie, niezależna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, działająca w 122 krajach na poziomie lokalnym, narodowym  i globalnym. W Polsce, od ponad 45 lat rozwijamy w  młodych ludziach cechy liderskie poprzez praktyczne doświadczenia  w wymianach międzynarodowych oraz projektach wspierających ich realizację. AIESEC Kraków jest jednym z największych oddziałów w Polsce. W chwili obecnej członkami organizacji jest ponad 100 młodych osób, chcących doskonalić swoje umiejętności, wykorzystywać nowe możliwości oraz wspierać rozwój innych. Historia krakowskiego oddziału rozpoczęła się w 1979 roku i trwa do dziś. Przez te lata pomogliśmy tysiącom osób w województwie małopolskim odkryć ich potencjał, zbudować zrozumienie międzykulturowe oraz spełnić marzenia, które wydawały się nierealne.

Altconnect Sp. z o.o.

ALTCONNECT Sp. z o.o. to software house specjalizujący się w tworzeniu aplikacji mobilnych na smartfony i tablety z systemem operacyjnym iOS i Android oraz aplikacji WWW. Realizujemy kompleksowe wdrożenia obejmujące stworzenie serwisu WWW, natywnych aplikacji mobilnych, panelu administracyjnego do zarządzania treścią (CMS) oraz hosting systemu na serwerach dedykowanych w data center. Tworzeniem aplikacji mobilnych zajmujemy się od połowy 2009 roku. Do tej pory zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy ponad 130 aplikacji mobilnych i webowych dla znanych polskich oraz zagranicznych marek. Znajdujemy się w Tarnowie i Krakowie.

Becker Farby Przemysłowe Sp. z o.o.

Grupa Beckers jest prywatną firmą z branży farb przemysłowych posiadającą międzynarodowy zasięg  działającą od ponad 150 lat. Założona została  w  1815 roku  przez niemieckiego chemika Carla Wilhelma Beckera w Sztokholmie posiadającą wiodącą pozycję w sektorach Coil Coatings i Special Coatings. Zaopatrujemy w nasze produkty przemysł budowlany i transportowy, producentów urządzeń do zastosowań domowych, maszyn rolniczych i budowlanych (ACE), jak również szeregu urządzeń przemysłowych.  Za pomocą naszej jednostki biznesowej Consumer Design Finishes (CDF) dostarczamy również farby i powłoki do telefonów komórkowych oraz innych urządzeń elektrycznych. Pierwszy oddział w Polsce powstał w roku 2002 w Warszawie. W roku 2007 został przeniesiony do Tarnowa gdzie prężnie funkcjonuje do dziś. W roku 2015 ruszyła rozbudowa zakładu w Tarnowie, która zakończyła się początkiem roku 2016. Odział w Tarnowie wyspecjalizowany jest w sektorze Coil Coatings gdzie produkowane są farby do powlekania blach, które utwardzane są metodą termiczną.

Beta aktiv Elisabeth Sobiech

Beta Aktiv Elisabeth Sobiech jest niemiecką agencją pośrednictwa pracy branży medycznej z siedzibą na południu Niemiec, zajmującą się już od ponad sześciu lat rekrutacją polskiego personelu medycznego do pracy do niemieckich klinik, szpitali, domów opieki, intensywnej opieki w domu pacjenta oraz do opieki środowiskowej. Dzięki wieloletniej obecności na medycznym rynku pracy oraz dokładnej jego znajomości jesteśmy w stanie zaoferować Ci pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom, pracę, która Cię spełni zawodowo i usatysfakcjonuje finansowo. Z naszych nieodpłatnych usług skorzystało już ponad 400 pielęgniarek, które zawarły umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą. Osoby te zaufały nam i spełniły swoje marzenie o dobrej pracy umożliwiającej rozwój zawodowy i osobowy.

Bury Sp. z o.o.

Firma BURY Sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku światowym, zaliczaną do wiodących producentów zaawansowanych systemów informacyjno-komunikacyjnych oraz systemów łączności dla branży Automotive. Znajduje się w pierwszej trójce dużych firm wyróżniających się najwyższą dynamiką wzrostu w województwie podkarpackim (nagroda „Diamenty Forbesa 2017”). W całej grupie obecnie zatrudniamy blisko 1700 pracowników. Liczba ta pozwala zaliczać Bury Sp. z o. o. do najpoważniejszych pracodawców na terenie mieleckiej SSE. O dzisiejszych perspektywach rozwoju firmy  Bury Sp. z o. o.  decydują  oprócz niewątpliwie sprawnej, dobrze wykształconej i wyselekcjonowanej kadry  – jakość  produktu i kontrakty z wiodącymi klientami w branży Automotive.  Nasza  firma z powodzeniem kooperuje  z takimi gigantami  tej branży jak  Volkswagen, Audi, Daimler Benz,  BMW, Porsche, Bentley, Skoda, Seat, General Motors  dla których  rozwijamy, produkujemy i dostarczamy zaawansowane systemy  informacyjno – komunikacyjne i łączności. Prace badawcze we współpracy  z ośrodkami naukowymi  i laboratoriami w kraju i za granicą, osiągnięcia na polu współczesnych technologii i konstrukcji branżowej dają perspektywę dynamicznego progresu Firmy oferując atrakcyjne miejsca pracy.

Call Center Poland

To organizacja w branży Call Center, tworzona przez profesjonalistów, którzy skutecznie działają w wielokanałowej komunikacji biznesu w B2B i B2C.

Capita Polska Sp. z o.o.

Capita jest jedną z największych firm outsourcingowych na świecie. Firma powstała w 1984 roku zatrudniając początkowo 2 osoby, a dziś ma ponad     75 000 pracowników w Wielkiej Brytanii, Europie, Indiach na Bliskim Wschodzie oraz Południowej Afryce. Spółki wchodzące w skład Grupy Capita oferują usługi wsparcia w zakresie m.in. edukacji, usług finansowych, ochrony zdrowia, transportu, ubezpieczeń na życie, emerytur, zasobów ludzkich, IT i administracji. Capita obsługuje ponad 100 milionów klientów rocznie, w tym podmioty z sektorów administracji centralnej, samorządów terytorialnych, edukacji, transportu, zdrowia, życia i emerytur, ubezpieczeń, bankowości, organizacji z sektora prywatnego. Capita Polska została założona w 2011 roku w Krakowie, zatrudniając początkowo 12 pracowników. W 2014 roku Capita zakupiła Irlandzką spółkę SouthWestern, mającą także oddział w Łodzi. W wyniku połączenia obu spółek, Capita Polska to obecnie dwa Centra Usług Biznesowych, w Krakowie i Łodzi, zatrudniające łącznie ponad 800 pracowników.

Cortex Chemicals Sp. z o.o.

Cortex Chemicals Sp. z o.o. to wiodący importer i dystrybutor surowców i dodatków w branży chemicznej, spożywczej, paszowej oraz farmaceutycznej. Nasza firma działa na rynku polskim i międzynarodowym od 1982 roku. Jesteśmy częścią grupy kapitałowej działającej w branży surowców chemicznych, do której należą takie spółki jak: Purinova (produkcja polioli poliestrowych oraz systemów poliuretanowych), Purinova LLC (dystrybucja systemów poliuretanowych na terenie USA), ModumPharma (dystrybucja produktów farmaceutycznych w kanale hurtowym) oraz ChemEnergia (usługi programowania oraz administrowania infrastrukturą IT w grupie). Stawiamy zarówno na rozwój nowych technologii jak i ludzi, systematycznie zwiększając zatrudnienie. Rezultatem tego są własne patenty na innowacyjne rozwiązania, które pozwalają nam skutecznie konkurować na międzynarodowej arenie.

Cyfrowe Systemy Telekomunikacyjne Sp. z o.o.

iqcstFirma Cyfrowe Systemy Telekomunikacyjne Sp z o.o po 20 latach istnienia na rynku zajmuje wiodącą pozycję wśród firm z branży telekomunikacyjnej. Misją naszego przedsiębiorstwa jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań telekomunikacyjnych dla operatorów, przedsiębiorstw, instytucji publicznych oraz zaspokajanie ich potrzeb w dziedzinie zaawansowanych technik łączności. Wieloletnia obecność na rynku, intensywna współpraca z wiodącymi dostawcami rozwiązań telekomunikacyjnych, teleinformatycznych oraz największymi operatorami telekomunikacyjnymi zaowocowała bogatym doświadczeniem w roli producenta, a także integratora systemowych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkownik. Oferta firmy obejmuje budowę, projektowanie, wdrażanie, obsługę gwarancyjną oraz pogwarancyjną zintegrowanych sieci transmisji głosu i danych, systemów telefonii VoIP, rozwiązań internetowych dla klientów korporacyjnych i prywatnych. Wieloletnie doświadczenie w integracji systemów zaowocowało opracowaniem platformy komunikacyjnej iqSystem dedykowanej dla realizacji usług głosowych VoIP w sieciach operatorów CATV, dostawców usług ISP oraz operatorów telekomunikacyjnych. Jesteśmy twórcą oprogramowania iqAbacus czyli kompleksowego systemu billingowego wspierającego zarządzanie firmą telekomunikacyjną  które umożliwia zarazem m.in. wystawienie faktur i zarządzanie działaniami sprzedażowymi oraz serwisowymi. iqAbacus pracuje w trybie real-time billing oraz współpracuje z systemami open-source typu Asterisk.

Consulting Trade Cooperation Jarosław Marek

Firma Consulting Trade Cooperation Jarosław Marek to firma zajmująca się głównie doradztwem rolnym ukierunkowanym na ekonomiczne aspekty produkcji rolnej w tym m.in. na skup i sprzedaż surowców rolnych z gospodarstw do największych firm przetwórczych, handlowych i eksporterów w naszym kraju. Drugim filarem firmy, dzięki współpracy z największą firmą odszkodowawczą w kraju, jest pomoc prawna dla poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, w pracy, w gospodarstwach rolnych, błędów medycznych w celu uzyskania dla nich najwyższych możliwych odszkodowań z OC sprawcy. Ponadto możemy zweryfikować już wypłacone odszkodowania i udostępnić auta zastępcze dla poszkodowanych. Jako podmiot doradczy pragniemy tworzyć i rozwijać nowe obszary, w których zaproponujemy fachową pomoc, analizy i wsparcie obecnym i nowym grupom naszych klientów, stąd jesteśmy otwarci na różne formy współpracy z podmiotami z kraju i zagranicy.

FitCurves

Międzynarodowa sieć klubów fitness tylko dla kobiet, oferująca 30 minutowy trening siłowo-aerobowy, autorski program dietetyczny oraz personalne wsparcie trenerów.

Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k.

Czy podoba Ci się wizja siebie realizującego marzenia ludzi, którzy w zamian odpłacają się podziękowaniem, uśmiechem i wysokim wynagrodzeniem za Twoją uczciwą pracę? Mamy misję bycia liderem na rynku w szybkiej sprzedaży nieruchomości. Zależy nam na budowaniu marki pozytywnego i uśmiechniętego agenta nieruchomości, który będzie najlepszym opiekunem swoich klientów. Współpraca z klientami to przede wszystkim wielka radość dla nas bo nie ma piękniejszego widoku niż błysk w oczach pary, której kręci się łezka w oku na widok wyśnionego widoku na jezioro z wielkiego salonu z kominkiem lub szczęśliwych sprzedających z powodu braku konieczności płacenia kolejnych rat kredytu. Jeśli chcesz dawać innym poczucie bezpieczeństwa, realizację marzeń, oszczędność czasu i nowoczesne metody sprzedaży to swoje miejsce odnajdziesz we freedom nieruchomości. Gdyby jednak to było dla Ciebie za mało: zyskasz elitarną wiedzę, nowe umiejętności, własny dynamiczny rozwój, świetną kulturę pracy, możliwość awansu i duże pieniądze. To wszystko dzięki zespołowi ambitnych, zaangażowanych, odpowiedzialnych, pełnych pasji i chęci rozwoju ludzi, który chcemy powiększyć. Widzisz się w naszym gronie? Przyjdź do naszego stanowiska.

FrostSEO

Jesteśmy młodym zespołem specjalistów w dziedzinie projektowania i pozycjonowania stron internetowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w web designie i marketingu internetowym jesteśmy w stanie oferować swoim Klientom najwyższej jakości usługi. Duże doświadczenie i dobra znajomość rynku internetowego pozwala nam na budowanie kompletnych kampanii internetowych. Nie czekaj i już dziś przyłącz się do wygranych!

Gate – Software Sp. z o.o.

Gate-Software to dynamiczny zespół specjalistów Zend i Magento, który tworzy rozwiązania cyfrowe od 2008 roku. Nasz zespół specjalistów IT skupia się na planowaniu i tworzeniu efektywnych rozwiązań e-commerce, zaawansowanych aplikacji mobilnych i integracji oprogramowania bazodanowego (np. systemów ERP i CRM). Upewniamy się, że Twój projekt jest wykonany kompleksowo i profesjonalnie.

GO ERP Sp. z o.o.

GO-ERP Sp. z o.o. jest oficjalnym partnerem firmy Microsoft oferującym rozwiązania dotyczące  wdrożenia i obsługi systemu ERP Microsoft Dynamics AX, a także usługi serwisowe i szkoleniowe. Obecnie zespół GO-ERP składa się z około 40 certyfikowanych specjalistów MS Dynamics AX pracujących w trzech oddziałach: w Wielkiej Brytanii, Litwie i Polsce. Bazując na doświadczeniu zdobytym przy współpracy z międzynarodowymi klientami oraz na techniczno-funkcjonalnej wiedzy związanej z funkcjonowaniem systemu, posiadamy wiedzę umożliwiającą zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości usług wsparcia dla systemu Dynamics AX

Grupa Azoty Spółka Akcyjna

Grupa Azoty to największa polska grupa chemiczna, powstała w wyniku konsolidacji najważniejszych krajowych zakładów tej branży. W naszej ofercie znajdują się rozpoznawalne marki nawozów, tworzyw, alkoholi OXO, plastyfikatorów, pigmentów i innych chemikaliów. Osiągnęliśmy skale działania, która pozwala nam kształtować przyszłość naszej branży – w Polsce i Europie. Szukamy nowych rozwiązań, nowych produktów, nowych sposobów myślenia. Chemia to zmiana. Dlatego dziś stawiamy na innowacyjność. Struktura grupy kapitałowej zapewnia nam, z jednej strony, siłę i bezpieczeństwo wynikające ze skali działania, z drugiej zaś – wszechstronność i elastyczność, które zawdzięczamy skupieniu w jednym organizmie szerokiego wachlarza uzupełniających się kompetencji. Obecnie w skład Grupy Azoty wchodzą cztery największe zakłady wielkiej syntezy chemicznej z Tarnowa, Puław, Polic i Kędzierzyna-Koźla i około pięćdziesięciu innych podmiotów bezpośrednio lub pośrednio zależnych, stowarzyszonych oraz takich, w których kapitale ma ona udział mniejszościowy. Stworzenie tej złożonej struktury było możliwe dzięki realizowanej przez tarnowską spółkę strategii konsolidacji.  Proces ten rozpoczął się w 2010 r., a w jego wyniku powstał największy koncern chemiczny w Polsce.

Grupa Bis-Pol WM Sp. z o.o. Sp. k.

logo bispol 1 aktualnegifJesteśmy polską agencją pośrednictwa pracy i pomagamy osobom poszukującym pracy w znalezieniu odpowiedniego zatrudnienia za granicą. Naszą specjalnością są prace sezonowe w rolnictwie i ogrodnictwie, prace przy produkcji oraz prace budowlano-montażowe w krajach Unii Europejskiej.

Grupa Nowy Styl

Grupa Nowy Styl to europejski lider w zakresie kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych oraz miejsc użyteczności publicznej. Unikatowy model biznesowy Grupy pozwala dostarczać klientom usługę wyposażania wnętrz w oparciu o dogłębną analizę specyfiki i potrzeb klienta, efektywności, organizacji pracy, ergonomii i akustyki. Dzięki doświadczeniu oraz zapleczu technologiczno-produkcyjnemu każda oferta jest „szyta na miarę”. Elastyczne podejście do Klienta, innowacyjność i otwarta na zmiany kultura organizacyjna Grupy doprowadziła ją na pozycję jednej z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w  swojej branży w Europie z przychodami ze sprzedaży ponad 300 mln euro rocznie. Firma posiada własną, międzynarodową sieć dystrybucyjną obejmującą lokalne struktury sprzedaży w 17 krajach na świecie (na wszystkich najważniejszych rynkach europejskich i na Bliskim Wschodzie). Zatrudniając lokalnych menedżerów i pracowników maksymalnie skutecznie dociera do klientów, dopasowując ofertę i zapewniając profesjonalny serwis. Firma codziennie wyposaża nowe biurowce, centra konferencyjne, kina, stadiony, obiekty muzyczne, sportowe i wielofunkcyjne. Na liście referencyjnej figurują m.in. wielkie międzynarodowe korporacje, instytucje kulturalne takie jak NOSPR czy Opera w Monachium oraz stadiony w Polsce i Francji, na których odbyły się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej w 2012 r. i 2016 r. Na krzesłach Grupy obradowali przywódcy państw podczas szczytu NATO w Lizbonie; zasiadają na nich urzędnicy w niemieckim Urzędzie Kanclerskim oraz publiczność w Leicester Square Theatre w Londynie. Aby sprostać gustom i potrzebom Klientów na całym świecie, w portfolio Grupy znajduje się 6 marek produktowych: Nowy Styl, BN Office Solution, Grammer Office, Rohde & Grahl, Sitag i Forum Seating. Ofertę rozwiązań meblowych można zobaczyć w 29 showroomach zlokalizowanych m.in. w Warszawie, Londynie, Paryżu, Düsseldorfie, Monachium, Pradze, Bratysławie i Moskwie. Swoje produkty Grupa Nowy Styl wytwarza w kilkunastu zakładach produkcyjnych wyposażonych w najnowocześniejsze technologie, zlokalizowanych w Polsce, Niemczech, Szwajcarii, na Ukrainie, w Rosji i Turcji.

Grupa IGE+XAO Polska Sp. z o.o.

logoGRUPA IGE+XAO jest liderem w branży producentów oprogramowania komputerowego wspomagającego projektowanie, zarządzanie i wykonawstwo instalacji elektrycznych, układów automatyki i wiązek kablowych. 30 lat doświadczenia, 32 oddziały zlokalizowane w 21 krajach, ponad 83 000 sprzedanych licencji oprogramowania stanowią o sile i potencjale firmy. Oferowane rozwiązania docenione zostały przez potentatów branży lotniczej, kolejowej, transportowej czy energetycznej. IGE+XAO Polska z siedzibą w Krakowie wraz z oddziałami w Tarnowie i Wadowicach aktywnie uczestniczy w tworzeniu oprogramowania w ramach międzynarodowej korporacji. Zespół liczący ponad 80 osób wykonuje prace programistyczne, testy oraz prace rozwojowe w ramach R&D.

InterKadra Sp. z o.o.

Innogy jest jednym z wiodących europejskich przedsiębiorstw energetycznych. Spółka działa w obszarach energii odnawialnej, dystrybucji i infrastruktury sieciowej oraz sprzedaży. Krakowskie biuro innogy Business Services Polska Sp. z o.o. odpowiada za wewnętrzną obsługę grupy, głównie za księgowość i finanse. Centrum księgowe w Krakowie zapewnia doskonałe możliwości rozwoju i współpracy z innymi spółkami grupy, dzięki czemu staje się idealnym miejscem pracy zarówno dla ambitnych absolwentów kierunków związanych z księgowością i finansami znających język niemiecki lub angielski jak i doświadczonych księgowych.

 InterKadra Sp. z o.o.

InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech. Oferujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie, opłacone składki ZUS od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4tyś zł brutto!), atrakcyjne wynagrodzenie zależne od znajomości j. niemieckiego, zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie, elastyczne terminy wyjazdów, organizujemy i opłacamy dojazd do i z Niemiec, dodatkowe ubezpieczenie NW i OC, druk A1, karta Ekuz.

LIDEA Patryk Żurowski

LIDEA to zespół inżynierów z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży. Działamy jako zewnętrzny dział eksportu naszych Klientów – polskich firm z sektora IT, automatyki przemysłowej, elektrotechniki, producentów maszyn i urządzeń przemysłowych. W ramach naszej współpracy z Klientami odkrywamy ich mocne i słabe strony, wskazujemy przewagi konkurencyjne oraz identyfikujemy potrzeby i możliwości w obszarze ekspansji zagranicznej. W oparciu o własny know-how oraz dotychczasowe działania Klienta i jego konkurencji wybieramy właściwe kierunki rozwoju. Opracowujemy oraz wdrażamy skuteczne strategie eksportu oraz optymalne rozwiązania biznesowe. Podstawowym celem współpracy z nami jest efektywny wzrost sprzedaży zagranicznej.

medhr

Medhr to zespół ludzi, którzy już od kilku lat dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i współpracują z Polskimi specjalistami z branży medycznej (pielęgniarkami, położnymi, lekarzami, fizjoterapeutami), którzy są zainteresowani i poszukują pracy w krajach niemieckojęzycznych takich jak Szwajcaria, Niemcy. Zaangażowanie, zadowolenie klienta, jakość i fachowość to dla medhr podstawa. Jesteśmy z Tobą nie tylko w trakcie procesu rekrutacji i przygotowań do wyjazdu. Również po rozpoczęciu pracy pozostajemy z Tobą w kontakcie i w razie potrzeby służymy wsparciem w ramach posiadanych kompetencji i możliwości. Współpracujemy z zaufanymi i sprawdzonymi partnerami. Rekrutację prowadzimy przez cały rok. Nasze oferty pracy są ciekawe i zróżnicowane, dają możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia zawodowego, a co najważniejsze w Naszej ofercie mamy również propozycje pracy połączone z nauką języka niemieckiego. Każda aplikująca do Nas osoba otrzymuje kompleksową pomoc, indywidualne wsparcie oraz propozycję pracy dostosowaną do własnych potrzeb i kompetencji. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie rekrutacji. Pomagamy przygotować CV oraz udzielamy cennych porad przed rozmową kwalifikacyjną z pracodawcą.

mBank mFinanse S.A.

mFinanse jest firmą pośrednictwa finansowego, która do 2016 roku funkcjonowała pod nazwą Aspiro. Istnieje od 2009 r.i funkcjonuje w grupie mBank S.A. W ofercie posiada m.in. produkty kredytowe, ubezpieczeniowe i oszczędnościowe. mFinanse współpracuje z ponad 20 Partnerami. mBank jest jednym z Partnerów mFinanse, których produkty oferujemy. Dodatkowo klienci mBanku mogą skorzystać bezprowizyjnie z wpłatomatu, bankomatu oraz zadzwonić na mLinię. mFinanse jest też uprawnione na mocy umowy z mBankiem do obsługi klienta w ramach posiadanych przez niego produktów.

Nationale-Nederlanden

W Nationale-Nederlanden oferujemy proste i zrozumiałe produkty ubezpieczeniowe, dzięki którym zabezpieczamy finansową przyszłość naszych Klientów i ich bliskich. Jako firma odpowiedzialna społecznie, angażujemy się również i działamy w obszarze istotnych problemów społecznych dotyczących zdrowia i jakości życia Polaków, bo ludzkie życie i zdrowie są ważne.

NOGRAVITY Sp. z o.o.

Software house realizujący zlecenia z rynków Polskiego jak również zagranicznego. Dzięki dużej różnorodności zlecanych projektów nasi pracownicy cały czas obcują z najnowszymi technologiami

P4 Wioleta Matug – Pawłowska Niszczenie Dokumentów

P4 Pawłowscy Niszczenie Dokumentów to firma skierowana na dbanie o środowisko. Przede wszystkim jednak dbająca o ochronę danych naszych klientów i ich bezpieczeństwo. Profesjonalne niszczenie dokumentów. Rzetelne podejście do ochrony informacji; całego procesu od momentu jego zebrania, przetworzenie i wykorzystania, aż do całkowitego usunięcia. Celem naszej firmy jest profesjonalne niszczenie dokumentacji przy zachowaniu pełnej ochrony powierzonych danych, a także pełne bezpieczeństwo w trakcie procesu.

Powiatowy Publiczny Zakład Opiekuńczo – Leczniczy  w Brzesku im. św. Jana Pawła II

 

PPZOL w Brzesku świadczy usługi medyczne dla ludności w zakresie stacjonarnej opieki długoterminowej, stacjonarnej opieki hospicyjnej i domowej opieki hospicyjnej.

ProfiCredit

PROFI CREDIT Polska S.A. jest częścią Profireal Group, która działa również w Czechach, Słowacji, Bułgarii i Rosji . W Polsce jesteśmy jedną z największych firm pożyczkowych. PROFI CREDIT Polska S.A. na polskim rynku prowadzi swoją działalność od 2004 roku,  jako prężnie funkcjonująca i stale rozwijająca się firma. Spółka stale zatrudnia wykwalifikowanych fachowców tworzących kompetentny i otwarty na potrzeby różnych grup Klientów zespół ekspercki.ž

Promedica Care Sp. z o.o.

Promedica24 rozpoczęła swoją działalność w Warszawie w roku 2004 i jest obecnie liderem usług opiekuńczych dla osób starszych na rynku europejskim. Promedica24 zapewnia opiekę ludziom starszym i ich rodzinom krajach Europy Zachodniej oraz w Polsce. Misją firmy jest zapewnienie osobom starszym i ich rodzinom bezpieczeństwa i komfortu funkcjonowania w jesieni życia. Etyka, stabilność i wysoka kultura pracy są podstawą relacji firmy zarówno z klientami, współpracującymi opiekunami, jak i partnerami biznesowymi. ”Opiekujemy się ludźmi” to motto przewodnie wszelkich działań Promedica24. Naszym pracownikom oferujemy stabilność zatrudnienia i możliwość rozwoju. Cenimy inicjatywę, kreatywność i poczucie odpowiedzialności.

Sanpro Intertim BPO Sp. z o.o.

Sanpro Interim BPO jest prężnie działającą, ogólnopolską agencją pracy oraz doradztwa personalnego. Prowadzimy profesjonalne działania rekrutacyjne rekomendując i dostarczając naszym Klientom specjalistów, pracowników administracyjnych, liniowych oraz kadrę średniego i wyższego szczebla do stałego zatrudnienia w ramach własnych struktur. Proponujemy Klientom pełny zakres usług związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi i budową efektywnych struktur, realizowanych poprzez dobór najlepszej kadry, programy zmniejszenia rotacji, podnoszenia kwalifikacji pracowników, zwiększenia motywacji i lojalności posiadanej kadry. Wykorzystujemy skuteczne metody i techniki rekrutacji takie jak: testy kompetencyjne, testy psychologiczne, bezpośrednie techniki docierania do aktywnych branżowo kandydatów. Jesteśmy stabilną i prężnie działającą, ogólnopolską agencją pracy oraz doradztwa personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2360. Sanpro Interim to spółka należąca do Grupy Impel – czołowego dostawcy usług dla Instytucji i przedsiębiorstw, jedynego notowanego na Giełdzie Papierów Wartościowych. Posiadamy rozbudowaną sieć oddziałów a nasze usługi świadczone są na terenie całej Polski. Jesteśmy agencją pracy tymczasowej z doświadczeniem w rekrutacji. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę doświadczonych koordynatorów.

Sharpe International Force

Firma Sherpa oferuję pracę w Holandii. Współpracujemy z ponad setką firm z branży logistycznej produkcyjnej i ogrodniczej. Każdego tygodnia znajdujemy prace dla dziesiątek osób specjalistów, pracowników produkcyjnych czy szklarniowych.

STARS Impresariat Filmowy Sp. z o.o.

STARS_Logo [Converted]STARS Impresariat Filmowy to największy Polski bank twarzy, w naszej bazie znajduje się ponad 220.000 epizodystów 2000 aktorów i 5000 lokalizacji.  Mamy biura i studia castingowe w Warszawie, Krakowie i Katowicach, a zlecenia realizujemy na terenie całej Polski. Co roku obsadzamy ponad 30 000 pierwszo i drugoplanowych ról w Polsce!ž

State Street Bank Polska

State Street to wiodący dostawca usług finansowych dla inwestorów instytucjonalnych, działający na całym świecie. W Polsce jesteśmy od 2007 roku. W naszych biurach w Krakowie i Gdańsku pracuje już ponad 3500 pracowników, którzy świadczą szereg usług z zakresu obsługi inwestycji finansowych, w tym kompletną księgowość funduszy inwestycyjnych, obsługę instrumentów pochodnych, wycenę papierów wartościowych, sporządzanie sprawozdań finansowych oraz administrację funduszami hedgingowymi. Poszukujemy absolwentów oraz specjalistów do 21 departamentów w dwóch atrakcyjnych lokalizacjach w Polsce. Oferujemy pracę z widokiem na szybki rozwój osobisty i zawodowy, w przyjaznej atmosferze międzynarodowego środowiska. Naszym pracownikom oferujemy m.in.: szkolenia techniczne i warsztaty umiejętności miękkich, programy rozwojowe, dofinansowanie dokształcenia, zajęcia językowe w grupach z języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego i francuskiego.

Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua w Tarnowie

Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua jest jednym z największych ośrodków nauczania języków obcych w Polsce. Od 25 lat prowadzimy zajęcia w oddziałach zlokalizowanych w centrach największych miast w Polsce. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć unikatowy system jakości Profi-Lingua Quality Control, który monitoruje indywidualne postępy kursanta oraz wprowadza gwarancję zdania egzaminów. Każdego roku nasi kursanci przystępując do egzaminów osiągają rewelacyjne wyniki na poziomie 95-100% zdawalności – to najlepiej świadczy o jakości nauczania w Profi-Lingua. Profi-Lingua zatrudnia wykwalifikowany i profesjonalny zespół lektorski, legitymujący się znakomitą znajomością języka, przygotowaniem metodycznym i doświadczeniem w nauczaniu. W Tarnowie uczymy angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, ukraińskiego oraz polskiego dla obcokrajowców na wszystkich poziomach zaawansowania.

WEBimpuls Sp. z o.o.

Firma WEBimpuls Sp. z o.o. działa na rynku usług technologii internetowych dostarczając skuteczne rozwiązania w obszarze marketingu i reklamy w internecie. Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych aplikacji WEB, portali, stron i sklepów internetowych. Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji internetowych tj. CRM, CMS, SAAS, B2B, ERP w najnowszych technologiach WEBowych. Nowoczesne aplikacje są wykonywane przez doświadczonych programistów, którzy nie boją się nowych wyzwań. Oferujemy również prowadzenie szeroko rozumianej reklamy w internecie w tym kampanie Adwords i pozycjonowanie, które są skuteczną formą marketingu i promowania usług w internecie. Każde wykonane przez nas narzędzie internetowe takie jak portal, strona, sklep może liczyć na pełne wsparcie w zakresie promocji w wyszukiwarkach takich jak Google.

Wojskowa Komenda Ubezpieczeń

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Tarnowie jest organem wykonawczym Ministerstwa Obrony Narodowej  w sprawach administracji wojskowej. Terytorialny zasięg działania obejmuje miasta i gminy powiatów: brzeskiego, bocheńskiego, dąbrowskiego, tarnowskiego oraz miasta Tarnów. Odpowiedzialna za realizację zadań związanych z zabezpieczeniem pokojowego i mobilizacyjnego uzupełniania jednostek, rekrutacją do różnych form służby wojskowej.

Zakład Efektywnych Technik Obliczeniowych Spółka Akcyjna

Specjalizujemy się w obsłudze Klientów biznesowych oraz instytucjonalnych. Nasze doświadczenie na tym polu pozwala oferować efektywne rozwiązania wspierające procesy biznesowe. Projektujemy, dostarczamy i wdrażamy systemy informatyczne oparte o rozwiązania znanych producentów jak i nasze własne oprogramowanie, precyzyjnie dostosowane do potrzeb Klienta. Równocześnie oferujemy pełną obsługę firm i instytucji w zakresie serwisu, utrzymania ciągłości pracy oraz pomocy technicznej. Dostarczamy Klientom rozwiązania „pod klucz”. Projektujemy i wykonujemy zarówno typowe jak i zaawansowane technologicznie projekty. Jesteśmy liczącym się dostawcą usług 3Play w miastach których działamy Ponadto ZETO S.A. działa w 4 obszarach: Infrastruktura IT, Bezpieczeństwo Biznesu, Outsourcing Usług, Aplikacje Biznesowe. Kluczowymi produktami dla firmy są: Systemy ERP, Systemy Elektronicznego Obiegu dokumentów, Monitoring IP, oraz autorska aplikacja SOOT dla logistyki.

Zakłady Mechaniczne „Tarnów” S.A.

Zakłady Mechaniczne „Tarnów” S.A. od 1917 roku nieprzerwanie realizują działalność przemysłową. Wizytówką przedsiębiorstwa jest szeroka oferta sprzętu wojskowego dla polskich sił zbrojnych i innych służb mundurowych, jak też odbiorców zagranicznych. Stała uwaga, skierowana  w Spółce na badania i rozwój oraz innowacyjność wyrobów, rozbudowa zaplecza projektowego i badawczego poprzez utworzenie Centrum Badawczo – Rozwojowego oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników pozwalają na ewolucję w kierunku przedsiębiorstwa o charakterze inżynierskim. Zakłady Mechaniczne „Tarnów” S.A. znajdują się w gronie liderów polskiego przemysłu obronnego.ž