logo_legbud AIESEC Kraków

AIESEC to globalna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, która od ponad 65 lat realizuje program praktyk i wolontariatów, docierając do 124 krajów. Poprzez realizowane projekty umożliwiamy studentom rozwój osobisty i profesjonalny. Kształtujemy wśród nich postawę przedsiębiorczości oraz umiejętności komunikacyjne. Rozwijamy przyszłych liderów, którzy w odpowiedzialny sposób będą wpływali na swoje lokalne otoczenie.
Nasi członkowie są częścią globalnej sieci, w skład której wchodzą tysiące firm i organizacji partnerskich wspierających AIESEC na całym świecie. Byli członkowie (Alumni) są liderami w swoich organizacjach i firmach.
Zaraz po dołączeniu do organizacji student może spróbować swoich siły w pracy z zespołem, budżetem i naszymi projektami. Uczymy przez działanie. Wierzymy, że drogą do rozwoju osobistego jest udział w rozwoju innych. Dzięki globalnemu zasięgowi organizacji, nasi członkowie budują międzynarodową sieć kontaktów.

 

 

Assunto Sp. z o. o.

Jesteśmy Agencją Pracy i Rekrutacji. Zajmujemy się rekrutacjami pracowników na stanowiska liniowe, średniego i wyższego szczebla, w tym na specjalistów z branży produkcyjnej, handlowej, budowlanej, IT, administracji. Świadczymy usługi leasingu pracowniczego / pracy tymczasowej w Polsce i za granicą. Zajmujemy się pośredniczeniem w poszukiwaniu pracodawców dla kandydatów poszukujących pracy.

 

 

Aterima Med

ATERIMA MED poszukuje zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów do opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech i w Polsce. Oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje. Oczekujemy przynajmniej komunikatywnej znajomości j. niemieckiego i doświadczenia w opiece. Naszym priorytetem jest właściwe dopasowanie oferty i budowanie długofalowych partnerskich relacji z naszymi Opiekunami.

 

 

AVIVA S. A. Oddział w Tarnowie

Aviva (dawniej Commercial Union) działa w Polsce od 1992 roku i obsługuje ponad 3,5 miliona klientów. Specjalnością firmy są ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątkowe oraz inwestycje. Aviva pomaga ludziom ubezpieczyć swoje życie, zdrowie, dochody i majątek rodziny. Proponuje też rozwiązania ułatwiające oszczędzanie i inwestowanie pieniędzy na ważne cele, w tym na emeryturę. Aviva należy do największych grup ubezpieczeniowych w Europie, ma tradycję ponad 300 lat nieprzerwanej działalności.

 

 

AXA Polska S. A.

AXA to jedna z największych grup finansowych na świecie. AXA w Polsce to różnorodność ubezpieczeń i zarządzanie aktywami. Działamy w obszarze bezpieczeństwa finansowego, zapewniając wysoki standard obsługi naszym Klientom. Pod jedną globalną marką AXA skupiliśmy specjalistów, którzy kierując się wartościami właściwymi naszej firmie, chronią naszych Klientów na każdym etapie ich życia.

 

 

Capgemini Polska Sp. z o. o.

Logo_RGB_webCapgemini jest jedną z największych firm świadczących zintegrowane usługi doradcze, informatyczne i outsourcingowe. Jako pracodawca oferuje rozwój w międzynarodowym środowisku, w interdyscyplinarnych zespołach ekspertów, którzy wspólnie z klientami pracują nad biznesowymi i technologicznymi rozwiązaniami wspierającymi ich działalność. Capgemini jest globalną organizacją, która zatrudnia 180 tys. pracowników w 40 krajach. W Polsce nasz zespół liczy ponad 6000 osób. Biura Capgemini znajdują się w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Opolu, Wrocławiu i Poznaniu.
Poszukujemy osób ze zdolnościami analitycznymi i interpersonalnymi, które chcą rozwijać się w obszarach IT czy finansów. Każde z oferowanych przez nas stanowisk wymaga znajomości jęz. angielskiego lub innego jęz. obcego. Zatrudniamy studentów i absolwentów wszystkich kierunków. Preferowane są specjalności informatyczne, lingwistyczne oraz ekonomiczne.

 

 

Centrum Zdrowia Tuchów Sp. z o. o.

Centrum Zdrowia Tuchów dysponuje sześcioma oddziałami szpitalnymi. W Tuchowie znajdują się Oddziały: Ginekologii i Położnictwa, Neonatologii, Chorób Wewnętrznych oraz Chirurgii Jednego Dnia, a także Dzienny Oddział Psychiatrii. Ponadto zajmuje się także realizacją świadczeń medycznych na dwóch oddziałach szpitalnych w Dąbrowie Tarnowskiej (gin-poł. – 22 łóżka, neonatologia -10 łóżek) oraz w tamtejszym Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym (50 łóżek), a także w Ośrodku Rehabilitacji Dziennej w Wierzchosławicach. CZT służy pomocą 35 poradni specjalistycznych oraz nowoczesnym zespołem pracowni analitycznych i diagnostycznych. CZT podstawową opieką zdrowotną otacza blisko 59 tys. Pacjentów w kilkunastu gminach m. in.: Tuchowie, Wierzchosławicach, Ciężkowicach. Swoje usługi realizujemy w oparciu o kontrakt z NFZ zapewniając ubezpieczonym Pacjentom bezpłatny dostęp do świadczeń medycznych, a wszystkim zainteresowanym także do świadczeń komercyjnych. Placówka systematycznie uruchamia nowe świadczenia.

 

 

Control Proces S. A.

Cp_logo_blue - 1Jesteśmy wiodącą w Polsce firmą budownictwa inżynieryjnego. Działamy, jako Generalny Wykonawca realizując inwestycje „pod klucz” we wszystkich branżach i dziedzinach przemysłu. Pracujemy w najbardziej strategicznych dla gospodarki miejscach, cieszymy się zaufaniem największych firm wydobywczych, przesyłowych, energetycznych oraz spółek pracujących w obszarze ochrony środowiska. Marka Control Process działa na polskim rynku nieprzerwanie od 1991r. Stały i dynamiczny rozwój sprawił, że po 25 latach funkcjonowania, instalacje i obiekty wykonane przez spółki wchodzące w skład Grupy Control Process obecne są w kilkuset miejscach na terenie całego kraju i Europy.

 

 

„Cosinus” Sp. z o. o.

COSINUS to największa i najlepiej rozwijająca się sieć bezpłatnych liceów i szkół policealnych dla dorosłych w Polsce. Wszystkie nasze szkoły posiadają uprawnienia szkół publicznych. Kształcimy w oparciu o programy nauczania zatwierdzone przez MEN. Dysponujemy stosownym zapleczem dydaktycznym oraz wykwalifikowaną kadrą. Wydajemy legitymacje szkolne uprawniające do zniżek oraz zaświadczenia do ZUS, KRUS i innych. Słuchacze naszych szkół mogą korzystać z różnego rodzaju promocji oraz zdobywać nowe kwalifikacje w miłej i przyjaznej atmosferze.

 

 

Covebo Agencja Zatrudnienia

Nasza obecność w Polsce rozpoczęła się w 2004 roku, powstała agencja pracy, rekrutująca dla holenderskiego klienta – COVEBO Uitzendbureau B.V. Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na oferowane usługi, rozpoczęliśmy realizację projektów rekrutacyjnych dla polskich pracodawców poprzez 5 oddziałów w Polsce: Opole, Kluczbork, Katowice, Racibórz i Rzeszów.
Agencja Zatrudnienia Covebo to zgrany zespół profesjonalnych rekruterów oraz 2500 zadowolonych pracowników w Polsce i za granicą.

 

 

Cyfrowe Systemy Telekomunikacyjne Sp. z o.o. (ICQST)

iqcstFirma IQCST rozpoczęła swoją działalność w Tarnowie w 1996 roku jako partner polskich producentów sprzętu telekomunikacyjnego. Wieloletnia obecność na rynku, intensywna współpraca z wiodącymi dostawcami rozwiązań telekomunikacyjnych, teleinformatycznych oraz największymi operatorami telekomunikacyjnymi zaowocowała bogatym doświadczeniem w roli producenta, a także integratora systemowych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Nasza oferta obejmuje budowę, projektowanie, wdrażanie, obsługę gwarancyjną oraz pogwarancyjną zintegrowanych sieci transmisji głosu i danych, systemów telefonii VoIP, rozwiązań internetowych dla klientów korporacyjnych i prywatnych. Wieloletnie doświadczenie w integracji systemów przy znaczącym wsparciu partnerów technologicznych zaowocowało opracowaniem platformy komunikacyjnej iqSystem dedykowanej dla realizacji usług głosowych VoIP w sieciach operatorów CATV, dostawców usług ISP oraz operatorów telekomunikacyjnych.

 

 

Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o. o.

Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. zajmuje się rekrutacją pracowników branży medycznej (pielęgniarze/rki, fizjoterapeuci, ratownicy, elektroradiolodzy) oraz pedagogów do pracy w krajach niemieckojęzycznych.

 

 

Ericpol Sp. z o. o.

Ericpol jest firmą informatyczną, działającą od 1991 roku na międzynarodowym rynku. Pracując u nas masz szansę zdobyć doświadczenie w projektowaniu, kodowaniu, testowaniu i wdrażaniu złożonych systemów teleinformatycznych. Między innymi dzięki Twojej pracy ponad miliard ludzi na całym świecie będzie mogło korzystać z telefonów komórkowych. Ericpol dostarcza również oprogramowanie dla branży automotive, a także sektorów bankowego, medycznego oraz przemysłu. Nasze projekty to dobra okazja, aby wyjechać w ramach pracy na kontrakty zagraniczne. Od kwietnia 2016 roku jesteśmy częścią grupy Ericsson, największego na świecie dostawcy technologii i usług dla operatorów telekomunikacyjnych.

 

 

euroPiM s. c. M. P. Kłusek

Firma euroPiM działa na lokalnym rynku od 2007 r., a jej zakres działalności obejmuje:
– obsługę księgowo-podatkową i kadrowo-płacową dla podmiotów o zróżnicowanym profilu działalności. Specjalizujemy się w księgowości firm transportowych;
– obsługę transportu – w tym rozliczanie i prowadzenie ewidencji czasu pracy kierowców, prowadzenie teczek osobowych kierowców, doradztwo, przygotowanie firmy transportowej do kontroli ITD, PIP oraz pomocy w pisaniu wniosków, odwołań od kar viaTOLL, szkolenia (m.in. szkolenia okresowe dla kierowców zawodowych);
– pozyskiwanie dotacji z funduszy unijnych dla osób fizycznych na otwarcie własnej działalności gospodarczej;
– kompleksową organizację szkoleń dla firm, instytucji, jak również dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej;
– doradztwo dla firm, osób fizycznych oraz kadry odpowiedzialnej za realizację projektów unijnych (szkoleniowych, inwestycyjnych, doradczych).

Ponadto prowadzimy Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct-Tarnów, posiadamy znak jakości ISO 9001 i oraz wpis do Krajowego Systemu Usług i Rejestru Usług Rozwojowych.

 

 

G2A.COM Sp. z o. o.

G2A.COM to międzynarodowa firma działająca w branży gier komputerowych oraz innych produktów cyfrowych. G2A to platforma internetowa z kluczami aktywacyjnymi do gier wideo oraz oprogramowań. G2A to obecnie najszybciej rozwijający się gamingowy marketplace na świecie. Firma powstała w 2010 roku, jako sklep internetowy, by przekształcić się w 2013 w platformę aukcyjną. G2A.COM jest obecna na największych światowych imprezach związanych z branżą gier komputerowych, jak: E3, Gamescom, Tokyo Game Show, Igromir Expo, Brasil Game Show, China Joy.

Na przestrzeni 5 lat liczba pracowników wzrosła z zaledwie kilku do ponad 510 osób z 31 różnych krajów, mówiących w 24 językach. Tylko w 2016 roku do zespołu dołączyło już ponad 100 nowych pracowników. Wielokulturowość jest zdecydowanie czynnikiem wyróżniającym G2A na tle innych podkarpackich firm. G2A wspiera lokalną gospodarkę, inwestując w młodych, przedsiębiorczych i kreatywnych ludzi. Jako firma globalna działała na rynkach wszystkich kontynentów, inwestując w rozwój zawodowy swoich pracowników.

 

 

Gate – Software Sp. z o. o.

Gate-Software jest grupą specjalistów z zakresu programowania i zarządzania projektami IT, która tworzy serwisy internetowe, sklepy E-commerce, systemy CRM, oraz aplikacje webowe i mobilne. Istniejemy na rynku od 2008 roku, dzięki czemu mamy wieloletnie doświadczenie we wszystkich fazach rozwoju projektów. Współpracujemy z kilkunastoma agencjami interaktywnymi oraz firmami i klientami indywidualnymi z wielu krajów, tj. Wielkiej Brytanii, Polski, Austrii, Hiszpanii, Irlandii i Australii.

Nasz zespół tworzą specjaliści pracujący w technologiach Java, iOS i PHP z wykorzystaniem baz danych. Dodatkowo, w ramach naszych kompetencji wdrażamy i zarządzamy zaawansowanymi narzędziami do zwiększania sprzedaży na platformach E-commerce, chętnie nawiązujemy współpracę z firmami świadcząc usługi konsultingowe IT oraz outsourcing pracowników.

 

 

GC ENERGY Sp. z o. o.

GC ENERGY prowadzi międzynarodową działalność usługową w różnych dziedzinach przemysłu paliwowo-energetycznego już od 2005 roku. Pracujemy w obszarze energetyki (elektrownie, farmy fotowoltaiczne), w przemyśle gazowym, naftowym i chemicznym (rafinerie, terminale LNG), a także realizujemy usługi onshore i offshore. GC ENERGY specjalizuje się w realizacji instalacji elektrycznych, aparatury kontrolno-pomiarowej oraz automatyki przemysłowej.

 

 

Gigaset Communication Polska Sp. z o. o.

Wrocławski oddział firmy Gigaset Communications GmbH to wyjątkowe miejsce na mapie firm IT na Dolnym Śląsku. W niczym nie przypomina wielkiej, nudnej korporacji.
Nasi inżynierowie pracują w rozwijających się i przyszłościowych dziedzinach, takich jak cloud computing, aplikacje mobilne, automatyzacja testów czy telefonia VoIP. Szczególnie zależy nam na ludziach z otwartymi umysłami. Zawsze dajemy szansę absolwentom bez doświadczenia i jesteśmy z tego dumni.
Mamy spory bagaż doświadczeń, jednakże mniej patrzymy w przeszłość, za to dużo energii wkładamy w kształtowanie lepszej przyszłości. Oczywiście, nie brakuje nam wyzwań, ale lubimy je i nudzilibyśmy się bez nich.

 

 

Grupa Azoty Spółka Akcyjna

Grupa Azoty to największa polska grupa chemiczna, powstała w wyniku konsolidacji najważniejszych krajowych zakładów tej branży. W naszej ofercie znajdują się rozpoznawalne marki nawozów, tworzyw, alkoholi OXO, plastyfikatorów, pigmentów i innych chemikaliów. Osiągnęliśmy skalę działania, która pozwala nam kształtować przyszłość naszej branży – w Polsce i Europie. Szukamy nowych rozwiązań, nowych produktów, nowych sposobów myślenia. Chemia to zmiana. Dlatego dziś stawiamy na innowacyjność. Struktura grupy kapitałowej zapewnia nam, z jednej strony, siłę i bezpieczeństwo wynikające ze skali działania, z drugiej zaś – wszechstronność i elastyczność, które zawdzięczamy skupieniu w jednym organizmie szerokiego wachlarza uzupełniających się kompetencji.
Obecnie w skład Grupy Azoty wchodzą cztery największe zakłady wielkiej syntezy chemicznej z Tarnowa, Puław, Polic i Kędzierzyna-Koźla i około pięćdziesięciu innych podmiotów bezpośrednio lub pośrednio zależnych, stowarzyszonych oraz takich, w których kapitale ma ona udział mniejszościowy. Stworzenie tej złożonej struktury było możliwe dzięki realizowanej przez tarnowską spółkę strategii konsolidacji. Proces ten rozpoczął się w 2010 r., a w jego wyniku powstał największy koncern chemiczny w Polsce.

 

 

Grupa Bis-Pol WM Sp. z o. o. Sp. k.

logo bispol 1 aktualnegif

Jesteśmy polską agencją pośrednictwa pracy i pomagamy osobom poszukującym pracy w znalezieniu odpowiedniego zatrudnienia za granicą. Naszą specjalnością są prace sezonowe w rolnictwie i ogrodnictwie, prace przy produkcji oraz na magazynach w krajach Unii Europejskiej. Dysponujemy bazą sprawdzonych pracodawców. Zapewniamy minimum formalności oraz możliwość pełnej obsługi wyjazdu. Posiadamy Certyfikat Marszałka Województwa Podkarpackiego nr 6782.

 

 

Grupa W&W Sp. z o. o.

Grupa W&W Sp. z o.o. kompleksowo łączy projektowanie i realizację procesów badawczych z wdrażaniem projektów dostosowanych do potrzeb użytkowników. Nasze działania obejmują cały proces badawczy, poczynając od określenia problemu, przez stosowanie odpowiednich technik badawczych, po wdrożenie wyników w celu udoskonalenia strategii dotarcia do klientów na poszczególnych rynkach docelowych. W skład firmy wchodzą dwa, wzajemnie uzupełniające się działy – dział kreatywny oraz dział badawczy. Realizujemy projekty badawcze i wdrożeniowe, zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i firm z sektora MŚP, a także instytucji na terenie całej Polski. Dział badawczy poszukuje kandydatów na następujące stanowiska: ankieter terenowy, ankieter CATI, audytor, specjalista ds. badań i analiz. Ponadto, umożliwiamy studentom lub absolwentom odbycie praktyki studenckiej lub absolwenckiej przy realizacji, koordynacji projektów badawczych lub analizie zebranych danych. Dział kreatywny prowadzi rekrutację na stanowisko copywriter/redaktor tekstów.

 

 

Grupa IGE+XAO Polska Sp. z o. o.

logoGRUPA IGE+XAO jest liderem w branży producentów oprogramowania komputerowego wspomagającego projektowanie, zarządzanie i wykonawstwo instalacji elektrycznych, układów automatyki i wiązek kablowych. 30 lat doświadczenia, 32 oddziały zlokalizowane w 21 krajach, ponad 83 000 sprzedanych licencji oprogramowania stanowią o sile i potencjale firmy. Oferowane rozwiązania docenione zostały przez potentatów branży lotniczej, kolejowej, transportowej czy energetycznej.

IGE+XAO Polska z siedzibą w Krakowie wraz z oddziałami w Tarnowie i Wadowicach aktywnie uczestniczy w tworzeniu oprogramowania w ramach międzynarodowej korporacji. Zespół liczący ponad 80 osób wykonuje prace programistyczne, testy oraz prace rozwojowe w ramach R&D.

 

 

InterKadra Sp. z o. o.

 

Interkadra jest agencją pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy, działającą na rynku krajowym i zagranicznym.

 

 

 

Kliniken Schmieder

 

Kliniki Schmieder to zespół 6 fachowych klinik neurologicznych znajdujących się w Badenii-Wirtembergii w miejscowościach: Allensbach nad jeziorem Bodeńskim, Heidelberg, Gerlingen-Stuttgart, Konstanz, Gailingen. Kliniki Schmieder zatrudniają obecnie ok. 1800 pracowników w zakresie neurologii i rehabilitacji neurologicznej.

 

 

Legbud Gargula

logodlufgiemaleFirma LEGBUD GARGULA Józef Gargula została utworzona w 1996r. Głównym przedmiotem działalności jest produkcja bram garażowych, ogrodzeń i garaży. Firma znalazła ogromne uznanie na rynku budowlanym i jest dziś jednym z największych producentów niniejszych wyrobów. Wszystkie produkty są wykonywane przy zastosowaniu nowoczesnego parku maszynowego oraz przy użyciu innowacyjnych technologii. Aktualnie park maszynowy powiększono o szereg nowoczesnych maszyn i urządzeń służących częściowej automatyzacji produkcji m.in. o laser, robot spawalniczy i załadowczy, urządzenie do cięcia strumieniem wody, malarnię proszkową, suwnicę, tokarkę kłową i in. Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą w takich dziedzinach działalności firmy jak produkcja, B + R, konstrukcja i technologia.

 

 

MARTEC

MARTEC to firma motoryzacyjna założona w 2008 roku z siedzibą w Tarnowie przy al. Matki Bożej Fatimskiej 16. Stabilna pozycja na rynku lokalnym i krajowym świadczy o świadomej polityce rozwoju. Specjalizacja produktowa to haki holownicze, części hamulcowe, bagażniki, ale też inne auto części. Sprzedaż detaliczna i hurtowa zarówno lokalnie przez sklep w Tarnowie, jak i wysyłkowo na terenie całej Polski i Europy.

 

 

MET-CHEM Zakłady Metalowo – Chemiczne Świerczak Halina

Specjalizujemy się w produkcji spawanych konstrukcji stalowych, odlewów żeliwnych z żeliwa szarego i sferoidalnego oraz obróbce mechanicznej.

 

 

MetLife TUnŻiR S. A.

MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji jest jedną z największych firm ubezpieczeniowych na świecie. Istnieje od 1866 roku i jest firmą oferującą ubezpieczenia na życie, renty kapitałowe. W Polsce działa od 1990 roku, współpracuje z blisko 6 milionami Klientów, gdzie zainwestowała ponad 20 miliardów złotych.

W związku z prężnym rozwojem tarnowskiego oddziału, oferujemy pracę dla osób, które chcą zdobyć doświadczenie zawodowe z możliwością awansu. Proponujemy również kierunek menadżerski.

 

 

NATIONALE – NEDERLANDEN USŁUGI FINANSOWE S. A.

Nationale Nederlanden to część Grupy NN – firmy ubezpieczeniowo-inwestycyjnej, której zaufało już ponad 15 milionów Klientów na całym świecie. Głęboko wierzymy, że każdy z nas zasługuje na to, by o tak istotnych sprawach jak ubezpieczenia i inwestycje rozmawiać jedynie z osobami, które dzięki profesjonalnemu procesowi rekrutacji i przygotowania do pracy oraz ciągłemu podnoszeniu swoich kwalifikacji są znakomicie przygotowane do badania potrzeb Klientów i tworzenia prostej, przejrzystej oferty stanowiącej kompleksową odpowiedź na te potrzeby.

 

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o. o.

OMEGA Pilzno jest jedną z największych firm transportowo-logistycznych w Polsce, świadczącą usługi od ponad 20 lat. Oferuje pełen pakiet usług logistyki magazynowej oraz transport i spedycję: krajową, międzynarodową oraz morską. Dzięki tak szerokiej ofercie usług zasięg jej działania obejmuje całą Europę i Turcję. Omega Pilzno inwestuje w infrastrukturę, sukcesywnie dokupuje nowe samochody odmładzając i rozbudowując flotę firmy oraz zatrudnia najlepszych specjalistów z branży, by zapewnić Klientom najwyższą jakość usług w pełni odpowiadającym ich wymaganiom. Stale inwestuje w rozwój kadry. Zatrudnia wysokiej klasy ekspertów w swej dziedzinie, którzy podejmują się realizacji nawet najbardziej skomplikowanych logistycznie zadań. Firma zatrudnia ponad 1000 pracowników. Poszukuje ludzi z pasją, którzy odnajdują prawdziwą radość w tym, co robią. Lata doświadczeń pozwoliły Grupie OMEGA Pilzno wypracować wysoki standard obsługi logistycznej, który znalazł uznanie wśród szerokiego grona odbiorców zarówno w Polsce, jak i na rynku międzynarodowym. Firma proponuje kompleksowe usługi najwyższej klasy spełniając oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dowodem na to są napływające rekomendacje od wielu firm oraz pozytywne opinie od zadowolonych kontrahentów, którzy usatysfakcjonowani z obsługi przedłużają kontrakty na kolejne lata współpracy.

 

OPTISALE

OPTISALE to dostawca systemów Live Chat dla firm. Rynek live chat rośnie dynamicznie z roku na rok, dlatego warto szukać pracy w tej branży. Plany rozwoju firmy OPTISALE są bardzo ambitne, gdyż zamierza ona być liderem rynku w Polsce. Live chat to nowoczesna forma kontaktu do wdrożenia w każdej firmie, która posiada stronę internetową lub sklep online. W ofercie firmy jest system ZOPIM – aktualnie nr 1 na świecie z ponad 250 tysiącami stron internetowych korzystających z tej technologii.

 

OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o. o.

Logo_po_blue_klOVB jest przedsiębiorstwem dla przedsiębiorców, którzy korzystają ze stabilności naszego 45-letniego systemu budowy kariery zawodowej. Ciągłe wyzwania na rynku traktują jako szansę na wyróżnienie wysokiej jakości naszych usług i siły OVB. Łączy ich jednomyślne przekonanie, że pracują dla jedynej w swoim rodzaju marki oferującej być może najlepsze z możliwych perspektywy na przyszłość we wspólnej Europie: OVB.
OVB chce zapewnić mieszkańcom Europy najlepszą ofertę kompleksowych usług finansowych. Nasza wizja opiera się na kompetentnym i kompleksowym doradztwie w interesie klientów. Myśl przewodnia „OVB Allfinanz – po prostu lepiej” stanowi podstawę naszych działań. Kierując się tą dewizą, oferujemy naszym klientom wybrane produkty premium w połączeniu z najwyższej jakości serwisem.
Satysfakcja klientów, pośredników finansowych, pracowników i akcjonariuszy jest bowiem dla nas najważniejsza.

 

 

Plus Bank S. A.

PLUS BANK S.A., to jeden z pierwszych, prywatnych banków prowadzących działalność od 1991 roku. Obecnie pod nową marką PLUS BANK S.A. (od grudnia 2013), wykorzystuje kompetencje ponad dwudziestoletniego doświadczenia w sektorze bankowym i najnowsze rozwiązania technologiczne oferowane we współpracy ze strategicznymi partnerami Banku, tj. Polkomtel Sp. z o.o. i Cyfrowym Polsatem, zapewniając bezpieczną i korzystną ofertę usług finansowych dla swoich klientów.

PLUS BANK S.A. oferuje pełne spektrum usług bankowych dla Klientów Indywidualnych oraz Instytucjonalnych, a z usług Banku można korzystać w blisko 100 Oddziałach PLUS BANK S.A., 5 Centrach Korporacyjnych oraz w ponad 1200 Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa.

 

Podkarpacki Park Logistyczny OMEGA Pilzno Sp. z o. o.

OMEGA Pilzno jest jedną z największych firm transportowo-logistycznych w Polsce, świadczącą usługi od ponad 20 lat. Oferuje pełen pakiet usług logistyki magazynowej oraz transport i spedycję: krajową, międzynarodową oraz morską. Dzięki tak szerokiej ofercie usług zasięg jej działania obejmuje całą Europę i Turcję. Omega Pilzno inwestuje w infrastrukturę, sukcesywnie dokupuje nowe samochody odmładzając i rozbudowując flotę firmy oraz zatrudnia najlepszych specjalistów z branży, by zapewnić Klientom najwyższą jakość usług w pełni odpowiadającym ich wymaganiom. Stale inwestuje w rozwój kadry. Zatrudnia wysokiej klasy ekspertów w swej dziedzinie, którzy podejmują się realizacji nawet najbardziej skomplikowanych logistycznie zadań. Grupa OMEGA Pilzno oferuje swoim klientom kompleksową i specjalistyczną obsługę logistyczną, oddając do dyspozycji Podkarpacki Park Logistyczny, w skład którego wchodzą nowoczesne obiekty magazynowe przystosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających kontrahentów.

 

Powiatowy Publiczny Zakład Opiekuńczo – Leczniczy w Brzesku

PPZOL w Brzesku jest samorządowym podmiotem publicznym zajmującym się stacjonarną opieką długoterminową oraz stacjonarną opieką hospicyjną.

 

 

PracawKrakowie.com

Branża BPO/SSC w Krakowie rozwija się dynamicznie i obecnie to już kilkadziesiąt renomowanych, globalnych firm zatrudniających niemal 37 tysięcy pracowników obsługujących klientów korporacyjnych z Europy i świata. Pracownicy realizują zadania związane z administracją, księgowością, finansami i obsługą klienta, pracując w międzynarodowym środowisku z użyciem języków obcych.
Program PracawKrakowie.com pomaga kandydatom uzyskać kompetencje potrzebne do rozpoczęcia pracy i umożliwia aplikowanie do wiodących firm w Krakowie. Poszukiwane są osoby ze znajomością dowolnego języka obcego lub chętne do jego bezpłatnej nauki. Nie jest wymagane doświadczenie zawodowe ani kierunkowa edukacja.
Początkowe warunki zatrudnienia to umowa o pracę z wynagrodzeniem zbliżonym do średniej krajowej oraz atrakcyjne pakiety pozapłacowe. Oferowane są rozbudowane programy szkolenia początkowego, jak również szerokie możliwości rozwoju zawodowego, wyjazdów zagranicznych oraz awansu na kierownicze stanowiska.
Więcej informacji można znaleźć na stronie www.sredniakrajowa.pl

 

Profi Credit S. A.

Jedna z największych firm zajmująca się udzielaniem pożyczek klientom indywidualnym i przedsiębiorcom. W Polsce dysponuje ok. 60 biurami terenowymi. Zatrudnia ok. 1500 doradców, którzy w każdej chwili mogą pomóc klientowi dobrać odpowiedni produkt finansowy.

 

 

Randstad Polska Sp. z o. o.

Jesteśmy jednym z wiodących dostawców usług HR. Nasze działania nie ograniczają się jednak wyłącznie do doradztwa personalnego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej znajomości rynku pracy w Polsce, realizujemy także inne, niezwykle ciekawe projekty z obszaru HR.

Założony w 1960 roku w Holandii, przez pół wieku działalności Randstad Holding aktualnie prowadzi działalność w 39 krajach na całym świecie. W Polsce działamy od 1994 r. poprzez sieć ponad 80 biur regionalnych, zlokalizowanych w głównych miastach Polski.

 

 

Sherpa International Force

Sherpa International Force jest profesjonalną agencją zatrudnienia oferującą pracę w Holandii. Nieustannie poszukujemy fachowców do branż produkcyjnej, logistycznej, rolniczej oraz spożywczej. Oferujemy długotrwałą i stabilną pracę za granicą, wysoką jakość świadczonego zatrudnienia oraz pomoc niezbędną podczas naszej współpracy. Sherpa International Force jest agencją pracy, w której obustronne relacje pomiędzy kandydatem oraz pracodawcą są najważniejsze. Dbamy o rozwój naszych pracowników, cenimy lojalność i zaangażowanie, które w znaczącym stopniu wpływa na jakość naszych usług.

 

 

Softcom Sp. z o. o.

softcom_logoSoftCom to firma działająca w obszarze nowych technologii. Łączy rozwiązania elektroniczne i programistyczne w celu lepszego promowania produktów klientów. Stawia na nowe technologie, ponieważ nie wystarczy być w punkcie sprzedaży. Zadaniem SoftCom jest uświadamianie klientów o unikatowości ich produktów. W tym celu wykorzystują dedykowane technologie: Digital Signage – zapewnia Klientom unikalną możliwość zdalnej emisji reklamy na różnego typu nośnikach, TV, tablety, cyfrowe ramki, Info Kioski oraz jej pełne monitorowanie za pomocą systemu BIZNESPANORAMA; STOCKVISION – jedyny taki system do monitorowania informujący dostawcę o ilości towaru na półce sklepowej; WAYFAYER GPS – własny system do optymalizacji kosztów generowanych w flotach pojazdów; APLIKACJE MOBILNE – rozwiązania Digital Signage oraz rozwój rynków smartfonów poszerzył rynek e-commerce o rozwiązania mobilne.

 

 

Sopra Steria Polska Sp. z o. o.

SOPRASTERIA_logo_CMJN_exe (2)Polski oddział firmy Sopra Steria powstał w 2007 roku w centrum Katowic. Obecnie zatrudniamy ponad 700 pracowników. Jako Global Delivery Center realizuje zadania dla zagranicznych klientów. Kompetencje językowe i kompetencje techniczne stanowią najmocniejsze strony polskiego oddziału, który w swoich założeniach podkreśla otwartość wobec różnych kultur, środowisk i doświadczeń zawodowych.

 

 

STARS Impresariat Filmowy Sp. z o. o.

STARS_Logo [Converted]

Agencja castingowa. Zajmuje się obsadą filmów, seriali, reklam.

 

 
 

 
 
 

State Street Bank Polska

State Street to wiodący dostawca usług finansowych dla inwestorów instytucjonalnych, działający na całym świecie. W Polsce jesteśmy od 2007 roku i cały czas rozwijamy się oraz powiększamy nasz zespół.
W krakowskich biurach pracuje już 2.700 specjalistów, a nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa!
Od lutego 2016 r. działa nasze nowe biuro w Gdańsku, w którym znajdzie zatrudnienie ponad 1000 osób. Szukamy studentów ostatnich lat studiów lub absolwentów z tytułem licencjata lub magistra w dziedzinie księgowości, finansów, biznesu, ekonomii lub innych kierunków, albo osób chcących rozpocząć karierę w sektorze usług finansowych.

 

 

Stowarzyszenie Humaneo

Jesteśmy stowarzyszeniem działającym na rzecz aktywizacji zawodowej, którego misją jest rozwój społeczeństwa informacyjnego, poprzez podejmowanie działań o innowacyjnym charakterze, opartych na wiedzy i najlepszych praktykach branżowych. HUMANEO to zespół ludzi, którzy łącząc pasję z działaniem, opracowują i wprowadzają innowacyjne rozwiązania odpowiadając na realne potrzeby pracodawców oraz społeczeństwa obywatelskiego. W podejmowanych przez nas inicjatywach, potrzeby człowieka znajdują się w centrum. Skutecznie na nie odpowiadamy, wykorzystując systemy walidacji kwalifikacji: informatycznych ECCC (European Computer Competence Certyficate), językowych TGLS (The Global Language System) oraz zawodowych VCC (Vocational Competence Certificate).

Nieprzerwanie poszerzamy sieć partnerską, zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku. Współpracujemy z akredytowanymi trenerami i egzaminatorami. Współpracujemy z jednostkami administracji rządowej i samorządowej, włączając się w opracowanie projektów współfinansowanych z funduszy europejskich, w szczególności z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka jak również z Regionalnych Programów Operacyjnych.

 

 

Szkoła Języków Obcych Profi-lingua

 

Profi-Lingua jest jednym z największych ośrodków nauczania języków obcych w Polsce. Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w uczeniu języków obcych. Działalność edukacyjną rozpoczęliśmy w 1991 roku. Z każdym rokiem rozwijamy się otwierając nowe oddziały oraz poszerzając ofertę o kolejne języki i rodzaje kursów.

 

 

Tabor Dębica Sp. z o. o.

Głównym celem działalności naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie produkcji i napraw taboru kolejowego. Potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych usług oraz sprawnej organizacji pracy jest ciągła współpraca z licznymi zakładami przemysłowymi, hutami, kopalniami, elektrowniami, elektrociepłowniami, cementowniami i firmami logistycznymi.
Posiadamy stosowne uprawnienia do produkcji i naprawy taboru kolejowego jak również wdrożone systemy MMS dla ECM, VPI oraz zintegrowany system zarządzania jakością, środowiskiem, bezpieczeństwem i higieną pracy.

 

 

Telekadra Sp. z o. o. Sp. k.

Telekadra Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia działającą od 2009 roku na terenie Krakowa oraz województwa małopolskiego. Jesteśmy obecni na wielu imprezach aktywizujących oraz rekrutacyjnych organizowanych na terenie całego kraju. Dla naszych partnerów biznesowych poszukujemy pracowników stałych i tymczasowych, prowadzimy też leasing pracowników.

 

 

TeleTech Sp. z o. o.

Firma Teletech została założona w 1982. Główna siedziba znajduje się w Stanach Zjednoczonych, na ten moment nasze oddziały można znaleźć na całym świecie. Współpracujemy ze światowymi liderami z różnych obszarów (IT, finanse, telekomunikacja) i wspieramy ich biznes w zakresie budowania relacji z klientami.
Oddział w Krakowie został utworzony w 2013 roku i jest to jedyny oddział Teletech w Polsce, jeden z czterech w Europie. Prowadzimy projekt dla największej firmy na świecie z branży technologii informatycznej. Obecnie zatrudniamy ponad 60 osób z różnymi językami: niemieckim, hiszpańskim, włoskim, czeskim, rosyjskim i polskim.

Dowiedz się więcej o Teletech na www.teletech.com i aplikuj wysyłając CV na adres justynabujak@teletech.com z dopiskiem Inside Sales Representative + (tu proszę o wpisanie języka obcego, na który aplikujemy).

 

 

UniCall Communication Group Poland Sp. z o. o.

Unicall Communication Group jest jedną z wiodących firm świadczących usługi telemarketingowe oraz obsługę klienta na rynku europejskim.

Firma została założona w 2004 roku w Kownie na Litwie i zmieniła nazwę na UniCall w 2006 roku po rozpoczęciu działalności w krajach skandynawskich. Następnie, dzięki rosnącemu popytowi nowe centra telefoniczne zostały otwarte w Centralnej i Wschodniej Europie. Do tej pory firma stworzyła ponad 1000 miejsc pracy w 10 biurach z siedzibami w Czechach, Polsce, Litwie, Słowacji i na Węgrzech, które łącznie skupiają ponad 600 stacji roboczych.

 

 

WEBimpuls Sp. z o. o.

Firma WEBimpuls Sp. z o.o. działa na rynku usług technologii internetowych dostarczając skuteczne rozwiązania w obszarze marketingu i reklamy w Internecie.
Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych stron i sklepów internetowych, które w dzisiejszych czasach są obowiązkowym elementem reklamy każdej firmy, zajmujemy się tworzeniem różnego rodzaju aplikacji internetowych. Oferujemy również prowadzenie szeroko rozumianej reklamy w Internecie w tym kampanie Adwords i pozycjonowanie, które są skuteczną formą marketingu i promowania usług w Internecie. Zajmujemy się grafiką np. projektowanie loga, indywidualny projekt graficzny strony lub sklepu internetowego, spersonalizowane projekty graficzne. Wykonujemy również projekty do druku. Nowoczesne aplikacje, rozwiązania dla firm, programy, systemy do zarządzania treścią są wykonywane przez programistów, którzy nie boją się nowych wyzwań i korzystają z nowoczesnych technologii.

 

 

WOJSKOWA KOMENDA UZUPEŁNIEŃ

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Tarnowie jest organem wykonawczym Ministerstwa Obrony Narodowej w sprawach administracji wojskowej. Terytorialny zasięg działania obejmuje miasta i gminy powiatów: brzeskiego, bocheńskiego, dąbrowskiego, tarnowskiego oraz miasta Tarnów. Odpowiedzialna za realizację zadań związanych z zabezpieczeniem pokojowego i mobilizacyjnego uzupełniania jednostek, rekrutacją do różnych form służby wojskowej.

 

 

Zakłady Mechaniczne „Tarnów” S.A.

logoNależące do PGZ Zakłady Mechaniczne Tarnów są producentem szerokiej oferty uzbrojenia i sprzętu wojskowego, w której szczególną rolę odgrywają artyleryjskie i artyleryjsko-rakietowe zestawy przeciwlotnicze, karabiny wyborowe i maszynowe, granatniki, moździerze oraz zdalnie sterowane moduły uzbrojenia i sprzęt szkolno-treningowy. Tak szeroka oferta jest możliwa dzięki stałej uwadze, kierowanej w Spółce na badania i rozwój oraz innowacyjność wyrobów. Rozbudowa zaplecza projektowego i badawczego oraz podnoszenie kwalifikacji załogi pozwala na ewolucję w kierunku przedsiębiorstwa o charakterze inżynierskim. Utworzone w firmie Centrum Badawczo – Rozwojowe ma możliwość tworzenia nowoczesnych produktów dla wojska oraz służb mundurowych i daje podstawę do umocnienia przez Spółkę swojej pozycji w gronie liderów polskiego przemysłu obronnego, rozwijając także sprzedaż na rynkach zagranicznych. Firma proponuje również usługi kooperacyjne w zakresie obróbki plastycznej, technologii galwanicznych i cieplno-chemicznych oraz obróbki skrawaniem.

 

ZF TRW

W 2015 roku firma TRW Automotive została połączona z globalnym dostawcą branży motoryzacyjnej ZF Friedrichshafen AG. ZF TRW stanowi teraz oddział spółki głównej, z siedzibą w Livonii, Michigan. ZF TRW będąc wiodącym projektantem oraz producentem aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa obsługuje wszystkich największych producentów pojazdów samochodowych na całym świecie. ZF TRW posiada placówki w ponad 20 krajach, a także dysponuje 22 centrami technicznymi i 13 torami testowymi na wiodących rynkach świata.

Świat motoryzacyjnych systemów bezpieczeństwa gwałtownie się zmienia, a integracja aktywnych i pasywnych układów staje się podstawą automatyzacji jazdy. ZF TRW już dzisiaj zapewnia systemy wspomagania kierowcy i półautomatyczne systemy pozwalające na adaptacyjną kontrolę prędkości, utrzymywanie pojazdu na pasie ruchu, wykrywanie martwych pól, awaryjne wspomaganie zarówno sterowania, jak i hamowania oraz łagodzenie skutków kolizji. Podążaj wraz z ZF TRW po ścieżce nowych technologii w dziedzinie automatyzacji. Odwiedź nasz blog http://safety.trw.com.